do góry
Fundusze Europejskie
Rzeczpospolita Polska
Sląskie.
Unia Europejska
11 Maj 2022
kategoria:
Aktualności

Gra miejska 2022

Gra miejska „PSZOKuj w Raciborzu”, czyli super przygoda na świeżym powietrzu z QR kodem!

Już 31 maja, w formie doskonałej zabawy z rewelacyjnymi nagrodami, sprawdzimy czy dobrze segregujecie odpady. To już kolejna edycja naszej zabawy, która łączy zadania interaktywne ze sprawnościowymi a jednocześnie podnosi poziom świadomości ekologicznej młodzieży. W naszej grze miejskiej liczy się wiedza, sprawność fizyczna i współdziałanie w drużynie. Oczywiście zadania dostosowane są do wieku naszych uczestników. Wszystkie gry i zabawy będą obejmować tematykę ekologii oraz segregacji odpadów na terenie miasta Raciborza ze szczególnym uwzględnieniem działalności PSZOK.

Dla każdego laureata, przewidziane są atrakcyjne nagrody sięgające do 150 zł, a dla wszystkich uczestników mamy drobne pamiątki i gadżety oraz certyfikaty uczestnictwa. Oczywiście nie możemy zapomnieć o tym, że będziecie się doskonale bawić odkrywając lokalizacje kolejnych punktów, sortując odpady i rywalizując z innymi drużynami.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego poradnika www.kompostownia.raciborz.pl. Znajdziecie tam najważniejsze informacje dotyczące gry miejskiej, jej poprzednich edycji, a przede wszystkim poznacie zasady selektywnej zbiórki odpadów, które będą Wam potrzebne do naszej zabawy.

Dokumenty zgłoszeniowe do gry miejskiej i jej szczegółowe zasady są opublikowane również na stronie www.raciborz.pl.

CZEKAMY NA WAS, A NAGRODY CZEKAJĄ NA NAJLEPSZYCH.

Zgłoś swoją drużynę do udziału w Grze miejskiej!

Wszystkich chętnych do udziału w Grze miejskiej 2022 zapraszamy do zapoznania się z regulaminem oraz dokumentami zgłoszeniowymi. Wszystkie niezbędne informację oraz dokumenty znajdują się na stronie Gra miejska 2022.
Na zgłoszenia do Gry miejskiej czekamy do 29 maja 2022 r. - liczba miejsc ograniczona!

Całość działań prowadzona jest przez Miasto Racibórz, które realizuje kampanię informacyjno-edukacyjną w ramach projektu pn. „Budowa Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) w mieście Racibórz – II etap inwestycji” a projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 - 2020

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
jpg Plakat informacyjny - Gra miejska 2022 22-05-11 13:53 556.27KB pobierz plik: Plakat informacyjny - Gra miejska 2022

Klawisze Dostępności

Przejdź do menu głównego:
Alt i 0
Przejdź do treści strony:
Alt i 1
Mapa Witryny:
Alt i 2
Wersja kontrastowa:
Alt i 4
Wyszukiwarka:
prawy Alt i W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H